ul.Teatralna 46/8 66-400 Gorzów Wielkopolski

Nazywam się Radosław Rossa. W 2005 roku ukończyłem studia na Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytet Medyczny) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od tego czasu systematycznie poszerzam wiedzę i rozwijam umiejętności zawodowe tak, aby jak najlepiej móc wykonywać swoją pracę – dla obopólnej satysfakcji – mojej i moich Pacjentów.

 

Swoim Pacjentom oferuję leczenie z zakresu większości dziedzin stomatologii (stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, implantologii stomatologicznej, czy klasycznej protetyki stomatologcznej).

 

Jednak głównym obszarem moich zainteresowań jest szerokopojęta endodoncja, czyli dziedzina stomatologii zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób miazgi oraz tkanek okołowierzchołkowych. W praktyce obejmuje leczenie - od głebokich ubytków próchnicowych, przez leczenie kanałowe, usuwanie złamanych narzędzi pozostawionych w kanałach korzeniowych, po leczenie urazów zębów i bardziej skomplikowane zabiegi z zakresu mikrochirurgii endodontycznej. Prawidłowo zdiagnozowane i leczone endodontycznie zęby są koniecznym warunkiem wykonania dalszych etapów leczenia stomatologicznego (uzupełnień protetycznych, procedur stomatologii estetycznej). Z doświadczenia wiem, że jakość diagnostyki i leczenia kanałowego często pozostawia wiele do życzenia. Chciałbym – przynajmniej w osiągalnej dla mnie skali – zmienić to na lepsze.

Wyświetl profil LinkedIn użytkownika Radoslaw Rossa